A A A

Melag

 

 

 

 

SPRZĘT DO STERYLIZACJI  / AUTOKLAWY MELAG / STERYLIZATORY / MYJNIE /  AKCESORIA / ZGRZEWARKI /  FOLIE / USZCZELKI / WKŁADY / TAŚMY / CZĘŚCI ZAMIENNE

 

 

Ponad 55 lat temu rozpoczęła się specjalizacja firmy Melag w produkcji sterylizatorów oraz innych powiązanych z higieną produktów. Dzięki wysokiej jakości, solidności oraz innowacyjności, w połączeniu z dążeniem do zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa, udało się berlińskiej, rodzinnej firmie osiągnąć pozycję czołowego producenta.

 

 

Ponad 400.000 znajdujących się na całym świecie urządzeń MELAG jest świadectwem tego sukcesu. Wieloletnie doświadczenie, wspomagane techniką komputerową metody produkcyjne, zastosowanie wysokowartościowych surowców oraz sprawdzony zespół pracowników sprawiło, że MELAG autoklawy to komfortowe w użyciu produkty wysokiej jakości.

 

 

Filozofią firmy jest konsekwentna specjalizacja w ograniczonym programie produkcji. Dzięki temu udało się MELAG z udziałem zespołu wysoko wyspecjalizowanych inżynierów rozwijać i utrzymać na światowym poziomie paletę swoich produktów.

 

 

Załoga MELAG jest dumna z tego, że dzięki produkowanym przez nią urządzeniom i artykułom do sterylizacji i sterylnego przechowywania przyczynia się do ochrony zdrowia pacjenta oraz pracownika praktyki lekarskiej.